Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Datça Macun-i Nefesim 350g YNaturel

69,90 TL
Stok Kodu 303
Barkod YN88877700065
Renk
Ürün Açıklaması

Datça Macunu, Macun-i Nefesim 250 gr

Organik ürünler sektöründe birçok farklı ürünler yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Datça macunu da oldukça popüler doğal ürünler arasında yer almaktadır. Macun, dış görünüş olarak baktığımız da koyu kırmızı ila siyah arasından değişen bir görünüme sahiptir. Ülkemiz içerisinde de birçok farklı doğal ürün firması tarafından sunulan ürün, Macun-i Nefesim ismiyle de bilinmektedir. Yeşil Naturel bünyesinde de edinebileceğiniz bu ürünü çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz. Genel anlamda doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanılması tavsiye edilen ürünün oldukça geniş bir içeriği mevcuttur. Ayrıca doğal ürünler sektöründe oldukça önemli bir yeri olan macun, çeşitli spesifik özelliklere de sahiptir.

Datça macunu, günümüzde birçok farklı alanda pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Söz konusu macun, oldukça fazla sayıda ürünlerden oluşmakta olan çeşitliliği bol doğal bir karışımdır. Bu ürünler temel olarak; çam sakızı, acı badem, karabaş, meyan, zencefil, enginar, zerdeçal, keçiboynuzu özü, hindiba ve baldır. Genel olarak on farklı ürünün birleşiminden oluşan macun, Datça macunun faydaları başlığı altında da günümüzde toplumun büyük bir kısmı tarafından merak edilmektedir. Bunlara ek olarak damla sakızı vs. birçok farklı içeriğe de sahip olabilen macun, genel olarak cam kavanozlar şeklinde şişelenmekte ve genel kullanıma sunulmaktadır.

Datça macunu ürününün genel olarak birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. Datca macunu adıyla da bilinmekte olan bu doğal ürün, yaklaşık olarak on temel ürünün karışımı olan doğal bir macun türüdür. Oldukça hassas bir özel damıtma yöntemi vasıtasıyla hazırlanan macunun birçok farklı temel özelliği bulunmaktadır. Tüketim hususunda oldukça dikkatli olunması gereken macunun, doktor gözetiminde kullanılması büyük oranda tavsiye edilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Çam Sakızı, Acı Badem, Karabaş, Meyan, Zencefil, Zerdeçal, Enginar, Hindiba, Keçiboynuzu Özü, Bal

KULLANIMI:

Sabah, akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı alınması önerilir.