Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Fitoderman Hyaluronic Acid Serum

299,90 TL
Stok Kodu 449
Barkod 2546393815404
Marka Fitoderman
Renk
Ürün Açıklaması

Özellikler


Su kaybını azaltmak için cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur. Cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına ve nemin korunmasına yardımcı olur. Ekstra hidrasyon ile cildin daha canlı ve ışıltılı görünmesini hedefler. Nemlendirici özelliği, cilt esnekliğini artırıcı, çizgileri ve kırışıklıkları azaltıcı, pürüzlü cildi düzeltici, sivilce lekelerini ve yara izlerini iyileştirici etkileri vardır.

Kullanım


Cildi temizledikten sonra gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa kullanımı önerilir. Birkaç damla uygulama yeterli olacaktır. Uygulamadan sonra durulamaya gerek yoktur.

Bileşenler / Ingredients


Aqua, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Pentylene Glycol, Xylitylglucoside, Glycerin, Anhydroxylitol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Xylitol, Chondrus Crispus, Sodium PCA, Erythritol, Ceratonia Siliqua Gum, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Citric Acid, EDTA.Uyarılar


Harici kullanım içindir. Direkt güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ve ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı güvenli bir bölgede saklayınız.