Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Fitoderman Kabak Lifli El Yapımı Doğal Aloe Vera Sabun

129,90 TL
Stok Kodu 453
Barkod 8682754193690
Renk
Ürün Açıklaması

ALOE VERA SABUNU

Aloe vera  Sabunu, doğal yapısıyla cildinizi derinlemesine nazikçe temizlerken, Aloevera, , allantoin, vitamin b5, vitamin e ve vitamin b3 sayesinde cildinizin pürüzsüz, parlak ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine ve günlük kullanıma uygundur.

 

Aloe vera Bitkisinin Faydaları:

Nemlendirir: Aloe vera, cilde derinlemesine nüfuz eden nemlendirici özelliklere sahiptir. Bu, cildin nem dengesini korumasına ve kuruluk sorunlarını azaltmasına yardımcı olur

Cilt İyileştirir: Aloe vera, ciltteki tahrişleri hafifletmek ve yanıklar, kesikler veya sivilce izleri gibi cilt sorunlarının iyileşmesine yardımcı olur

Antioksidan Etki: Aloe vera, cilt hücrelerini serbest radikallere karşı koruyan antioksidanlar içerir. Bu, cilt yaşlanmasını yavaşlatır ve yaşlanma belirtileriyle savaşır.

Akneye Karşı etkisi: Aloe vera Sabunu, akne ve sivilceye karşı etkili olur. Cildi temizlerken aynı zamanda ciltteki fazla yağı dengelemeye yardımcı olur

Ciltteki kızarıklıkları azaltabilir: Aloe vera, ciltteki kızarıklıkları ve irritasyonu azaltabilir, bu da hassas veya tahriş olmuş ciltler için faydalı olur.

Cilt Tonunu Dengeleyebilir: Aloe vera sabunu, cilt tonunu dengeleyebilir ve ciltteki renk değişikliklerini hafifletebilir.

Anti-Enflamatuar Etki: Aloe vera, ciltteki iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olabilir, bu da ciltteki tahrişleri ve kızarıklıkları hafifletebilir.

Doğal Bir Temizleyici: Aloe vera sabunu, ciltteki kiri ve yağı nazikçe temizler, böylece cildi taze ve temiz tutar.