Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

İki adet Lauradenti Ağız Bakım Suyu 300 ml

269,90 TL
Stok Kodu 242.2
Barkod 8682754193416-242-2Adet
Marka Fitoderman
Renk
Ürün Açıklaması

ÖZELLİKLER

Lauradenti ağız bakım suyu ; içeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde ağzınızı ferahlatır, gün boyu koruma sağlar.

Adaçayı ekstraktı: Diş eti iltihabı ve diğer diş hastalıklarından kaynaklanan ağız kokusuna karşı etkilidir. Antibakteriyel özelliği sayesinde ağızdaki zararlı bakterileri öldürür.

Karanfil özü: Antibakteriyel ve anti fungal özeliiklerinden dolayı ağızdaki bakteri ve mantarları önler.

Aloe vera: İçerğinde b-sitosterol sayesinde iltihap giderici özelliğe sahiptir.Ağızdaki aftlara son derece iyi gelir.Ağız kokusuna neden olan gastrit asitini de en Aza indirerek kötü kokuyu ortadan kaldırır.

Nane özü: Diş çürüklerine neden olan bakterilere karşı oldukça etkindir.

Zencefil özü: Boğaz ağrısına çok iyi gelmektedir.Antibakteriyel olması dolayısıyla diş ve diş eti sorunlarını azaltır.

Zerdeçal: Dişleri güçlendiren magnezyum, kalsiyum ve selenyum gibi vitamin ve mineraller bulunur.İçeriğindeki kurkumin sayesinde anti bakteriyel ve antiseptik etki gösterir.Diş kanamalarının önüne geçer.

Aynısefa özü: Diş plaklarının önlenmesinde oldukça etkilidir.İnflamasyonla mücadele ettiği için aftlara iyi gelmektedir.

Kantaron özü: İltihap giderici etkiye sahiptir.Dilde oluşan infla- masyonları önler.

Çay ağacı özü: Diş etlerinin kanamasını ve çürük oluşumunu engeller.

Propolis: Ağız ve boğaz enfeksiyonlarına ve diş sağlığına çok iyi gelir. Flavanoidler ve kafeik asit sayesinde ağız yaralarına, diş apselerine, çürüklere ve ağız kokusuna karşı son derece etkindir.

Defne suyu ve özü: Ağızdaki candida mantarlarının neden olduğu sorunları önler aynı zamanda ağızdaki candida mantaralarını yok ederek ağız yolu ile organlarımıza bulaşan candidadan da organlarımızı arındırmış olur.

BİLEŞENLER - INGREDIENTS

Laurus Nobilis Leaf Water, Aqua, Eugenia Caryophyllus Leaf Extract, Propolis Extract, Calendula Officinalis Extract, Hypericum Perforatum Extract, Salvia Officinalis Extract, Menthol, Sorbitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Curcuma Longa Root Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Laurus Nobilis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Polysorbate 20, Citric Acid.