Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Isırgan Yaprağı Ekstraktı 250 ml YNaturel

349,90 TL
Stok Kodu 297
Barkod 2546326499804
Renk
Ürün Açıklaması

Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan Tohumu

Isırgangiller familyasına ait olan ısırgan otu, fitoterapi alanında kullanılan bitkilerdendir. Bitki, mayıs ve ağustos ayları arasında çiçek açar. Dik gövdeli olan bu bitkinin yapraklarında yakıcı tüyler bulunuyor. Bu tüyler nedeniyle bitkiye temas etmek pek doğru değildir. Çünkü cilt ile temas eden bitki, cilt üzerinde kaşıntı ve kızarıklığın olmasına neden olur. Isırgan otu, ısırgan tohumu içeriğinde bazı mineralleri ve yararlı maddeleri barındırır. Bu mineral ve maddeler nedeniyle ısırgan otunun kullanım alanı geniştir. Yeşil Naturel olarak ısırgan otu ekstresi ile tüketicilere hizmet veriyoruz. Ekstre sayesinde bitkinin içindeki mineraller ve maddeler insan vücuduna kazandırılıyor. Kullandığımız yüksek teknoloji sayesinde kalite standartları içerisinde elde ettiğimiz ürünleri dünya genelinde satışa sunuyoruz.

Isırgan Otu Ekstresi Nasıl Üretilir?

Ekstreler insan hayatında önemli bir yere sahip olmaya devam ediyor. Bitkilerin özlerinde bulunan mineral ve vitaminlere doğrudan ulaşmak pek mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle ekstreler aracılığıyla bitki özlerine ulaşılıyor. Peki, ekstre nedir? Ekstre aynı zamanda öz olarak da geçmektedir. Isırgan otu ekstresi için özel cihazlar kullanılmaktadır. Isırganın kendi özellikleri doğrultusunda uygun yöntemlerle bitkinin özü elde edilir. Öncelikle doğadan toplanan ısırganlar özel koşullarda kurutulur. Kurutulan bitki daha sonra özel cihazlardan geçer. Bu aşamada bitki özü çıkarılmış olur ve çıkan öz, sıvı hale getirilir. Böylelikle ekstre oluşturulmuş olunur. Fakat ısırgan ekstresi oluşturmak bu kadar da kolay değildir. Kullanılan cihazların kaliteli olması, uygulanan tekniğin doğru olması gerekmektedir. Eğer cihazlar kaliteli olmazsa istenilen sonuç elde edilemez. Bitki özü çıkarılırken doğru teknik uygulanmazsa bitki zarar görecektir. Isırgan ekstraktı yapılırken tecrübe ve profesyonellik teknoloji ile birleştirilmelidir.

Yeşil Natural İle Güvenilir Ekstrakt

Doğada bulunan bitkilerden doğru faydalanmak her zaman önem taşımıştır. Doğada pek çok bitki bulunur. Bu bitkiler arasında insan sağlığını destekler özelliğe sahip olanlar da vardır. Isırgan otu, insan sağlığı için etkili bir bitkidir. Bitkiye ulaşmak herkes için mümkün değildir. Doğada yetişen bitkiye ulaşmak, bitkinin temiz olduğundan emin olmak, bitkiyi doğru kullanmak hem zamanınızı alır hem de sizi yorar. Yeşil Naturel ailesi olarak sizler için özel olarak topladığımız ısırgan otlarını özenle temizliyor, sağlıklı ve kullanılabilir hale getiriyoruz. Isırgan otu ekstresi için kullandığımız özel cihazlar ve yöntemler sayesinde bitkiyi kurutuyor, özüne ulaşıyoruz. Elde edilen öz, 250 ml cam şişelerde kullanıma hazır hale getiriliyor. Ekstraktın yapımında ısırgan otu yaprağı da kullanılıyor. Yapraktan elde edilen bitki özünün tadı size acı gelecektir. Çünkü hazırlanan ekstraktlar katkı maddesi olmadan doğrudan bitkilerden elde ediliyor. Ekstraktın içindeki acılık ise bitkilerin özünden geliyor. Sabah ve akşam aç karnına tüketebileceğiniz bitki özünü düzenli kullanmanız gerekmektedir. Eğer isterseniz bir bardak suya ya da meyve suyuna bir tatlı kaşığı ekstrakt katarak tüketebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Isırgan Yaprağı Ekstraktı