Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Fitoderman Göz Altı Torbalanma Halkanma Morluk Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu

349,90 TL
Stok Kodu 448
Barkod 2546346365195
Marka Fitoderman
Renk
Ürün Açıklaması

Fitoderman Göz Çevresi Bakim Serumu, Göz çevresindeki koyu halkaların ve göz torbalarının görünümünün azalmasını hedefler. Göz çevresindeki kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesine destek olur. Göz çevresinde daha aydınlık ve canlı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Göz çevresindeki koyu halkaların ve göz torbalarının görünümünün azalmasını hedefler. Göz çevresindeki kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesine destek olur. Göz çevresinde daha aydınlık ve canlı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Göz çevresinde hassasiyet oluşmamasına destek olur. Göz altı torbalanmalarını ve cilt tonu farklılıklarını hedefler. Gözaltının aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasına yardımcı olarak göz çevresine bakım yapar ve ışıltılı bir görünüm almasını sağlamaya destek olur. · Göz altı morlukları ve torbalanmalarına sahip ciltler · Göz altı ve çevresinde cilt tonu farklılıkları olan ciltler Nasıl Kullanılır? Cildi temizledikten sonra gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa kullanımı önerilir. Birkaç damla uygulama yeterli olacaktır. Uygulamadan sonra durulamaya gerek yoktur. Daha hızlı etki için ürünün buzdolabında saklanması önerilir. Böylelikle göz çevresine DRENAJ etki sağlanır.

Uyarılar

 Harici kullanım içindir Direkt güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ve ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı güvenli bir bölgede saklayınız.

İçerik Bilgisi

Alkol, parfüm ve paraben içermez. Aqua, Caffeine, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Acetyl hexapeptide-8, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Lecithin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Chrysanthellum Indicum Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Piceatannol, Bromelain, Lactobacillus Lysate, Pyrus Malus Fruit Extract, Ananas sativus Fruit Extract, Citrus aurantifolia, Fruit Extract, Passiflora edulis Fruit Extract, Beta-Glucan, Avenanthramides, Avena sativa Kernel Extract, Ceratonia Siliqua Gum, Chondrus Crispus, Sodium PCA, Erythritol, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Citric Acid, EDTA.