Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Horus'un Gözü Üzerlik Bitkisi Ekstraktı 150 ml YNaturel

249,90 TL
Stok Kodu 314
Barkod YN88877700008
Renk
Ürün Açıklaması

Horusun Gözü - Bitkisel Sıvı Ekstrakt 150 ml

Doğal yaşama olan inanç her geçen gün artıyor. İnsanlar, sağlıklı bir bedene sahip olmak ve günlük yaşamlarında doğal ürünler kullanarak sağlığını desteklemek istiyor. Ekstrakt ise bu alanda insanların tercihi oluyor. Ekstrakt, bitki özlerinin kullanılmasıyla elde ediliyor. Horusun gözü – üzerlik tohumu ekstraktı da bu kapsamda özel olarak üretiliyor ve tüketiciye ulaştırılıyor. Ekstrakt nedir: kısaca bitki özü diyebiliriz. Özel yöntemlerle kurutulmuş bitkilerden öz elde edilmektedir. Elde edilen öz ise tüketiciler tarafından kullanılmaktadır.

Horusun Gözü Ekstraktı Nedir?

Horusun gözü ekstraktı üç ekstrakttan oluşan bitkisel bir karışımdır. Ürünün içinde üzerlik tohumu ekstraktı bulunmaktadır. Üzerlikten elde edilen ekstrakt yine özel yöntemlerde elde edilmiştir. Teknoloji, bu doğrultuda pek çok yenilik sağlamıştır. Yüksek kaliteye sahip özel cihazlar aracılığıyla elde edilen bitki özleri özel koşullarda muhafaza edilir. Bitki özlerinin değerini yitirmemesi için gerekli özen gösterilmekte ve her aşamada dikkatli hareket edilmektedir. Horusun gözü – üzerlik tohumu ekstraktı içinde aynı zamanda çam yaprağı ekstraktı ve çörekotu ekstraktı da bulunmaktadır. Üç ekstrakt bir araya getirilerek tüketiciye sunulmaktadır. Yeşil Naturel ailesi olarak özel aşamalardan geçerek elde ettiğimiz ekstraktı 150 ml cam şişede tüketiciye sunuyoruz. Ürün, özel koşullarda doğru ve güvenilir bir şekilde elde edilmiştir. Ekstrakt, kalite standartlarına uygun olarak hazır hale getirilmiştir ve bu doğrultuda belgelere sahiptir. Ekstrakt içinde kullanılan üzerlik otu, meyvesi tohumlu bir bitkidir. Üzerlik tohumu, özel cihazlardan geçirilir ve sıvı ile karıştırılarak tohumun özüne ulaşılır. Horusun gözü ekstraktı ise içeriğindeki özler sayesinde tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Farklı Ekstraktların Doğru Karışımı

Horusun gözü – üzerlik tohumu ekstraktı ve iki ekstraktla birlikte üretilmektedir. Farklı Ekstraktların bir araya gelmesi için Yeşil Naturel olarak farklı özleri doğru bir şekilde birleştiriyoruz. Bitki özlerinden oluşturduğumuz horusun gözü, belgeleriyle sizlere ulaştırılıyor. Ürünün içinde çam yaprağı özü bulunuyor. Çam yaprağının yanında çörek otu özü de kullanılıyor. Çörek otu, düğün çiçeğigiller familyasına ait bir bitkidir. Bir yıllık ömrü bulunan bitki, kozalak içerisinde tohum çıkarır. Ekstrakt içinde kullanılan üç bitkinin özellikleri farklı olduğu için her bitkide farklı yöntemler kullanılmaktadır. Yeşil Naturel ailesi olarak doğal alandan toplanan bitkileri özenle temizliyor, doğru koşullarda kurutuyor ve doğru aşamalardan geçirerek ekstrakt elde ediyoruz. Elde ettiğimiz bitki özlerini profesyonel çalışma alanında birleştirerek sıvı formda paketliyoruz. Bitki özleri yüksek kaliteye sahiptir. Saklama koşullarında muhafaza ederek ve size önerilen şekilde kullanarak sağlığınızı desteklemiş olursunuz.

İÇİNDEKİLER:

Üzerlik Bitkisi Ekstraktı, Çam Yaprağı Ekstraktı, Çörekotu Ekstraktı