Whatsapp Destek Hattı: 0533 509 3630 - 0533 965 5973

Zeytin Yaprağı Ekstraktı 250 ml YNaturel

349,90 TL
Stok Kodu 290
Barkod 8682325300083
Renk
Ürün Açıklaması

Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Zeytin Yaprağı Ekstresi 250 ml

Zeytin yaprağı, zeytin ağacının (Olea europaea) yaprağıdır. Zeytin, yaprak ve ekstraktları oldukça sık tüketilen ürünlerdir.Yeşil Naturel olarak kaliteli  ve müşteri memnuniyeti temelli ürünlerimizden biri olan zeytin yaprağı ekstraktı birebir doğal bir takviye üründür. Zeytinin simli yeşil yaprakları dikdörtgen şeklindedir ve 4-10 santimetre (1.6-3.9 inç) uzunluğunda olup, 1-3 santimetre (0.39-1.18 inç) genişliğindedir. Yapraklar oldukça acı bir tada sahiptir. Elenolik asit, zeytinyağı ve zeytin yaprağı ekstraktının bir bileşenidir.

Zeytin yaprağı ekstraktı fenolik bileşimi, bitki çeşidine, hasat mevsimine ve yöntemine, yaprak olgunluğuna, saklama koşullarına ve ekstraksiyon yöntemine göre değişkenlik gösterir.Yeşil Naturel olarak ürünlerimizin doğallığı ve sağlıklı olmaları birinci önceliğimizdir. Ekstraktların en doğru oranlarda müşterilerimize ulaşması için 30 yıldır aynı özveriyle çalışıyoruz. Zeytin yaprağı ekstraktı, mevsiminde toplanmış zeytinlerin kurutulmuş hallerinde özel ekstraksiyon teknikleri uygulanarak elde edilen zeytin özleri bitkinin direkt ham halinin fiziksel değişime uğramış halidir. Yeşil Naturel olarak, bitkilerin sahip oldukları ana bileşenlerin özlerinin çıkartılmasında son derece gelişmiş sistemleri kullanmaktayız. Özel olarak tasarlanan üretim tesislerinde, el değmeden ve tamamen doğal şekilde bitkilerin etken maddelerini çıkararak ürünü sıvı olarak üretiyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Zeytin Yaprağı Ekstraktı

KULLANIMI:

Zeytin yaprağı ekstraktı sabah ve akşam yemeklerden bir saat sonra , bir tatlı kaşığı ölçeğinde kullanılır. Aynı zamanda ürünün üzerindeki ölçekle de kullanabilirsiniz. Ekstraktlar bitkinin etken maddesini içerdiği için   olurlar. Dilerseniz, suya ya da meyve suyuna katarak da kullanabilirsiniz.